Ресторан «Гуцульська Гражда»


Україна, Львівська область, Львів, вул. Володимира Великого, 2 а


Останнє оновлення інформації: 28 листопада 2015 р.

Ресторан «Гуцульська гражда» у Львові — мальовничий куточок спокою та смачної кухні

Якщо Ви хочете відпочити в спокійному місці на лоні природи і покуштувати смачних страв, то завітайте до ресторану «Гуцульська гражда», що у Львові.

«Гуцульська гражда» недалеко від центру міста, але, ступивши на її територію, Ви попадаєте в світ спокою та природи. Тут так приємно відпочити від буденних турбот. Озеро, на яке виходить тераса ресторану, манить прохолодою влітку й створює неповторну атмосферу протягом року.

У всіх локаціях ресторану «Гуцульська гражда» затишно і зручно. Вечорами для відвідувачів лунає жива музика, а вправні кухарі готують смачні страви галицької та європейської кухні

Якщо Ви шукаєте місце із великою зеленою територією для святкування весілля чи Дня народження, то тут Вам радо допоможуть організувати свято до 130 осіб. А невелика компанія до 25 чоловік зручно може розміститись у Колибі.

Ви можете провести гарний вечір в компанії друзів, прийти сюди на побачення або на ланч із 12 до 15 години. Обов’язково спробуйте тут фірмові страви: страви з роштиля (рубанці з телятини, баранини, гарячі салати), страви з коптильні на гарячо (лосось, масляна, скумбрія, форель, свинина, курячі крильця та гомілки)… А для дітей тут є окреме дитяче меню.

Якщо у Вас є бажання організувати святковий обід чи навіть банкет в іншому місці, але немає часу приготувати всі страви, то ресторан «Гуцульська гражда» Вам допоможе. Вам тільки треба замовити напередодні страви із меню, які хочете бачити на святковому столі. І Вам їх свіжими та гарячими доставлять у вказане місце на вказану дату. 

Завітайте в ресторан «Гуцульська гражда» і дізнайтесь, яка справжня українська гостинність!


3D-тур 8 панорам

  Загальна інформація

статус діяльності заклад працює

  Графік роботи

графік роботи
12:00-24:00 - ресторан 11:00-23:00 - колиба і корчма

  Платіжна інформація

способи оплати Готівка, Безготівковий перерахунок, Maestro, Visa, Visa Electron
Інтернет
тип підключення Wi-Fi
Ми у соцмережах

Ресторан «Гуцульська Гражда» Ресторан «Гуцульська Гражда»

+38 (032) 295-41-42, +38 (096) 450-34-80


Зверніть увагу